2009-01-22GAMET S.A. вже 15 років в Україні

Польська компанія GAMET S.A. - це провідний виробник декоративних аксесуарів для меблевої та будівельної індустрії. Вона пропонує своїм клієнтам меблеві ручки, ручки-кнопки, меблеві ніжки, вішаки, а також дверні ручки. Кампанія GAMET S.A. - одна з найдинамічніших європейських компаній у сфері виробництва аксесуарів і дверних ручок .

Компанія пропонує понад 6 500 видів продукції, що є результатом творчої співпраці з дизайнерами з різних європейських країн. Фірма щороку впроваджує майже 40 нових колекцій, які відзначаються оригінальним дизайном, відповідно до ринкових трендів.
Пропоновані новинки не раз створені у відповідь на індивідуальні потреби клієнтів, перед усім виробників меблів, становлючись колекціями призначеними тільки для них.

Силу своєї марки компанія GAMET S.A. будує, передусім, широкою гамою продуктів високої якості, які вирізняються своїм дизайном і хорошим сервісом для покупців. Також присутність на престижних міжнародних виставках і отримані нагороди є підтрердженням сильної позиції марки на ринку.

Зростаючий інтерес зі сторони українських клієнтів до асортименту фірми GAMET S.A., а передусім новинками привів до того, що компанія після кількох років відсутності взяла участь й у цьогорічній виставці КИЇВ ЕКСПО МЕБЛІ , якa відбудуться 12-16 березня в Київі - адже це чудова нагода презентувати найновішу колекцію меблевих та будівельних аксесуарів.

Марка GAMET S.A. широко відома не лише в цілій Європі, але також поза ії кордонами. Міцну позицію компанія посідає на ринках країн СНД. Пріоритет для компанії - розбудова і зміцнення близьких відносин з клієнтами. Вже чотири роки фірма має представництво в Україні - дочірнє підприємство ГАМЕТ в Київі, завдяки цьому вона може швидше реагувати на потреби клієнтів в цій частині Європи. Завдяки близькості кордону дедалі більше вітчизняних компаній у меблевій індустрії (виробники та дистриб’ютори меблевих аксесуарів) закуповують продукцію GAMET S.A. безпосередньо з логістичного центру компанії, розташованого в польському місті Торунь.

Зроблені в останні два роки інвестиції у будівництво сучасної фабрики і в одну з найсучайніших у Європі гальванічних ліній дали компанії GAMET S.A. можливість подальшого збільшення виробничих потужностей. Найважливіші виробничі лінії використовують такі матеріали, як ZnAl (сплав цинку та алюмінію), алюміній, пластмаса, сталь, нержавіюча сталь, дерево, порцеляна та інші. Не варто забувати, що компанія має величезний досвід у відливанні та нанесенні гальванічних та лакокрасочних покрить, а це гарантія ретельності і професійності послуг.

Декоративність та естетика продуктів компанії підсилюються гарантованою якістю та тривалим терміном придатності, а саме ці критерії стають дедалі важливішими для українських клієнтів. Безсумнівно, це пов’язано з динамічним розвитком вітчизняної меблевої промисловості і тенденцією до одночасного спрощення та підвищення якості готових продуктів.

Фірма надає великого значення охороні авторських прав колекцій, проектів, зразків,товарних знаків - це трактують як головний принцип у роботі, що свідомо формує цінність та репутацію марки GAMET S.A. на вітчизняному та міжнародному ринках. Щоб уникнути нечесної конкуренції, компанія взяла за правило патентувати власні розробки. Подання про патент скеровують і до міжнародних суб’єктів охорони промислової власності, захищаючи свої права у Європі і в світі. Безумовно, марка GAMET S.A. також охороняється і на території України.

З метою відмежувати оригінальні продукти GAMET S.A. від численних підробок компанія вже близько 20 років користується стандартизованими системами ідентифікації продукції, згідно з якими першим в індексі є символ продукту, далі - міжцентрова відстань і наостанок - гальванічне покриття, наприклад: US26-0128-G0008. Щоб упевнитися в оригінальності продукції, зверніть увагу на характерну упаковку товару, де завжди розташовують логотип компанії.

З грудня 2004 року GAMET S.A. володіє Системою Управління Якістю згідно з нормою ISO 9001:2000, сертифікований через зовнішню акредитовану одиницю ISOQAR. Ця система - базовий елемент стратегії якості кампанії GAMET S.A., що виготовляє та доставляє продукцію згідно з найвищими стандартами якості. Компанія також володіє сертифікатом придатності з нормою PN-EN 1906:2003 дверних ручок з довгими монолітними накладками, або з відокремленими.

Варто звернути увагу на той факт, що з 2005 року компанія GAMET S.A. надає офіційні сертифікати на дистриб’юторство найкращим компаніям СНД, котрі беруть участь в розповсюдженні товарів з ії маркою . Ці сертифікати фірма GAMET S.A. оновлює щороку.

Минулий 2007 рік був для фірми GAMET S.A. дуже успішним, адже це був черговий рік суттєвого зростання продажів та чистого доходу, який постійно реінвестується у розвиток марки GAMET S.A. Запланований дебют на біржі, високі фінансові результати товариства та добре продумана стратегія розвитку зміцнює довіру клієнтів до марки GAMET S.A. Дякуючи цьому компанія з оптимізмом дивиться у майбутнє і впевнена у динамічному розвитку співпраці на міжнародному ринку та в Україні.

ДП ГАМЕТ
Україна
03680 Київ
вул. Якутська 8, к. 311
тел.: +38 44 494 21 97
факс: +38 44 494 21 98
e-mail: gamet@svitonline.com
www.GAMET.eu

GAMET S.A.
Польща
87-100 Торунь
вул. Кочєвска, 22
тел.: +48 56 661 00 00
факс: +48 56 661 00 01
e-mail: gamet@gamet.eu
www.GAMET.eu